tel. 609 849 623

O nas

Historia działalności

W naszym gabinecie od ponad 20 lat zajmujemy się nieoperacyjnym leczeniem schorzeń odcinka szyjnego, piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa. Służymy profesjonalną i fachową pomocą w leczeniu: zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, dyskopatii, przepukliny jądra miażdżystego, rwy kulszowej i barkowej. Dzięki wielopłaszczyznowemu poznawaniu symptomów i objawów schorzeń kręgosłupa z pełnym zaangażowaniem i zrozumieniem podchodzimy do problematyki tych chorób. Staramy się leczyć i uczyć naszych pacjentów jak bezpiecznie i aktywnie funkcjonować w życiu codziennym, jak dbać o kręgosłup i jak zapobiegać postępowi schorzeń.

Z każdym rokiem przybywa pacjentów naszego gabinetu. Jesteśmy z tego dumni, bo to świadczy o zaufaniu naszych pacjentów i dobrej opinii, którą się cieszymy. Wielu naszych pacjentów to cudzoziemcy. Cieszymy się, że działamy na międzynarodowym poziomie i konkurujemy z placówkami w innych krajach. To właśnie dla naszych pacjentów ciągle pogłębiamy wiedzę i się rozwijamy.

Nasz zespół lekarzy gabinetu Zawiślak

Franciszek Zawiślak, Chirurg Ogólny, Specjalista Chirurg Traumatolog-Ortopeda, Biegły Sądowy, dr nauk medycznych
Lekarz medycyny Michał Zawiślak - Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
dr nauk medycznych - Franciszek Zawiślak
Specjalista, Chirurg Ogólny, Chirurg Traumatolog-Ortopeda, Biegły Sądowy
lekarz medycyny - Michał Zawiślak
Specjalista Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu.
Franciszek Zawiślak - doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, biegły sądowy. Posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie zawodowe, które zdobył pracując między innymi w Klinice Ortopedyczno-Urazowej we Wrocławiu czy będąc Ordynatorem Oddziału Chirurgii Ogólnej w Strzelinie. Problemy dotyczące schorzeń kręgowych poznał na własnych plecach, ponieważ sam leczył się z powodu wielopoziomowej przepukliny odcinka lędźwiowego kręgosłupa i dzięki temu doświadczeniu dokładnie zna i rozumie specyfikę dolegliwości zgłaszanych przez pacjentów. Pozwala mu to na skuteczne leczenie tych dolegliwości.Michał Zawiślak - absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W latach 2007-2008 młodszy asystent na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Wojewódzkiego w Opolu. 2009-2013 młodszy asystent na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala im. Marciniaka we Wrocławiu. Doświadczenie medyczne w zakresie problematyki schorzeń kręgosłupa zdobywał między innymi w Hospital Universitario La Fe w Walencji (Hiszpania) oraz Hospital Clinico Uniersitario Virgen de la Victoria w Maladze (Hiszpania). Od ponad 10 lat zajmuje się schorzeniami kręgowo-dyskowymi, kontynuując lekarskie tradycje rodzinne. Obecnie pracuje na stanowisku: Starszy Asystent na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu im. Marciniaka we Wrocławiu.